Asos Thermal Deluxe Otel 
Değerlendirme
3.9
Adres: Kaplıcalar Mevkii Kozaklı 50600 - NEVŞEHİR
Web Sayfası: http://www.asosthermal.com
Yorum 19 Yorumlandı
>
Asos Thermal Deluxe Otel için toplam 19 yorum yapıldı.
 
  YORUMLAR
  SORULAR
 Yazan: Ömer    14.08.2014  
Bu Otel Dolandırıcı mı? Devremülkcülerin paralarıyla iş yaptılar şimdi onların rezervelerini iptal ettirip artık para ile çalışıyoruz dediler bence artık bu türlü dolandırıcı otellerle iş yapılmamalı.
  » Cevap Yaz


 Yazan: şenay toktamış   20.07.2011  
biz temmuz ayının sonuna doğru yani b zamanlar gidecez her siteden yorum okudum genel olaak aynı şikayetler var. Ama ben gidip görmeden karar vermicem.Paramı da peşin ödemeden kalmayı düşünüyorum çünkü mağdur kalmak istemiyorum.(okuduğuuz için teşekkürler)
  » Cevap Yaz

Cevap: oktay usta 13.11.14 12:25
SN. ARKADAŞLAR kaTTre termal yetkilisi olarak olumsuz her yorumunuza katılmaktayımdır. lakin konuyu bilmeden lütfen ön eleştiri yapmayınız şirketimiz kattre hak ve yetkileri ile kayyumlu mülk sahiplerince paravan konumuna getirilmeye çalışılmış buna üyeler bazında vicdanen yanaşmayan şirket yönetimimiz yaklaşık 1.5 yıldır bu sorunlar ile mücadele vermektedir. oteli yine eskisi gibi mülk sahibi şirketler yasalsız ve hukuksuz işletmektedir. bununla alakalı mücadelemizi kamu oyu ile paylaştığımız yerel gazetelerdende görebilirsiniz. otel iltişamı ve görselliği ile ilçenin en gözde en tepe otellerinden birisidir lakın hizmet sıfırdır. şuanki tek amacımız üyelerimize ulaşabilmek ve alacak haklarını kayıt altına alabilmektir. Bu konuda mağdur üyelerimizin 0532 491 75 57 nolu telefonu aramaları vakit kaybetmeden rica olunur. www.kattretermal.com sitemiz bu şirketlerin elinde olup www.kattretermal.net sitemizi incelemenizi arz ederiz. saygılarımla Oktay usta

  Diğer Kozaklı Otelleri