/ 7
Royal Atlantis Resort Spa 
Değerlendirme
7.5
Yorum 40 Yorumlandı
>
Royal Atlantis Resort Spa için toplam 40 yorum yapıldı.
 
  YORUMLAR
  SORULAR
 Yazan: burak atasoy   04.04.2011  
bu yaz için anı tur dan rezervasyon yaptırdım,eşim ve çocuğumla güzel bir tatil geçirmek istiyorum.Ama yazılan farklı yorumları görünce gerçekten kafam karıştı.Eğer olumsuzluklar bu şekildeyse iptal etmeyi bile düşünüyorum.?
  » Cevap Yaz


 Yazan: sinan gülşen   01.08.2010  
21-24 temmuz 2010 arası otelde balayı gecirmek istemek gibi bir gaflette bulunduk,bulunduk diyorum çünkü onca otel arasından biz sizi seçtik maalesef,sorum şu ön büro müdürünüzün aylar öncesinden rezarvasyon yaptırmış insanlara verdiği 7000 serisi odalar hani şu otelin krokisinde bile bulunmayan havuz altındaki barakalar yasal mı değil mi?yanıtlarsanız çok memnun olucam,aslında olmayacağım çünkü balayım sizin sayenizde rezil oldu,ya bu işi yapmayın yada yapabilen insanlarla çalışın,o alman-rus turistlerle Türkleri ayıran çifte standartçı personelinizle bu iş olmaz çünkü,sizin gibi iş bilmezler yüzünden paramla rezil oldum ve birdaha asla antalyaya gelmeyeceğim...
  » Cevap Yaz


 Yazan: tuncay   14.07.2010  
fatih bey yapmış olduğunuz yorum sadece kendinizin olsun lütfen , biz mecbur muyuz bu oteli övmeye, ne olumsuzluk gördüysek onu yazdık, kötüleyenler ne istediğini bilmeyenler derken bize hakaret etmiş oluyorsunuz farkındamısınız bilmem, insanların ne istediklerini nerden biliyorsun. ayrıca neyle karşılaştıklarını nerden biliyorsunuz, bana denk gelmiştir size bir olumsuzluk denk gelmemiştir olamazmı, yorum yazarken sadece kendi deneyiminizi yazsan yetmezmiydi, başkalarının düşüncelerine saygılı olsan !
  » Cevap Yaz


 Yazan: engin   04.07.2010  
balayımızı bu yıl otelinizde yapacağız rezervasyonumuz yapıldı. açıkçası personelle ilgili yazılan yorumları, ve sadece almanlara ilgilenmelerini okuduktan sonra tereddütteyiz. gerçekten yorumlarda yazılanlar doğrumudur?
  » Cevap Yaz


 Yazan: Ender Kaya ERİŞİR   30.05.2010  
otelde 2 adet disco bardan bahsediliyor. fakat galerinizde neden resimleri yok.
  » Cevap Yaz


 Yazan: ugur mermer   23.05.2010  
deniz nasıl, kum mu kayalık mı , çakıl mı
  » Cevap Yaz

Cevap: figen çakmak 08.03.13 07:09
denizi çok güzel 2012 temmuzda gimiştik iki aile bu yıl 2013 agustosuna rezervasyon yaptırdık çocuklar için özelikle tercih ettik deniz sığ öyle hemen derinleşmiyor ince kumlu kesinlikle tavsiye ederim iyi tatiller

 Yazan: emre maraş   07.04.2010  
otelin sahil şeridinin hemen yanından bir su akıntısı var. deremi çaymı ne olduğunu resimlerden anlayamadım .giden ve gören arkadaşlardan bir yorum bekliyorum teşekkürler.
  » Cevap Yaz


  Diğer Çolaklı Otelleri