/ 5
Siam Elegance Hotel 
Değerlendirme
6.5
Adres: Belek, Boðazkent Mevkii, SERÝK / ANTALYA
Web Sayfası: http://www.siamelegancehotels.com
Yorum 25 Yorumlandı
>
Siam Elegance Hotel için toplam 25 yorum yapıldı.
 
  YORUMLAR
  SORULAR
 Yazan: ilknur yaşar   14.02.2014  
Bu sene haziran icin rezarvasyon yaptirdik bu kadar olumsuz yorumu gorunce tedirgin oldum. Bu kadar kotu olabilirmi
  » Cevap Yaz


 Yazan: kubilay demirci   11.04.2012  
ben haziran 2012 için rezervasyon yaptırdım iki kişilik ama yorumları okuyunca biraz korktum inşallah yazılanlar gibi değildir.ben yer yıl 5 yıldızlı otele gidiyorum genelde kemeri tercih edıyordum bu sene değişiklik olsun diğe belek tercih ettim inşallah yanılmam.bu yazılanlara karşılık inşallah bir önlem almışlardırr.
  » Cevap Yaz


 Yazan: Yeliz Tekin   07.04.2012  
Merhaba; Bizde 3 aile Haziran 2012 için rezervasyon yaptırdık, 3 ailede de bebekler olacak. Gerçekten yorumlar moral bozuyor, iptal sigortamızda var. Hiç bir 5 yıldızlı otelin bu kadar kötülendğinide görmedim herşey mi kötü olur. Siam otel yetkilileri ve tur acentaları yorumları okuryor mu acaba... Umarım otel yorumlar sonrası düzeltilmiştir...
  » Cevap Yaz


 Yazan: em_bir   14.03.2012  
haziran sonu için rezervasyon yaptırdık ama yorumlardan kafamız cok karıstı..biz ne 2 ne de 3 kişiyiz 15 kişilik bi grubuz..napacagımızı sasırdık eger giden varsa gercek bir yorum yapabilr mi?
  » Cevap Yaz


 Yazan: tijen yetişkin   12.03.2012  
bu oteli bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine balayı oteli olarak seçtim ,açıkcası yorumları okuyunca dehşete düştüm kafam karmakarışık oldu ben muhteşem bir balayı beklerken kabusla karşılaşmam umarım ama dikkatimi çeken aynı dönemde tatil yapanlar nasıl memnun veya acayip kötü diyebiliyor anlamış diyilim. çok yeni bir otel sayılır bu kadar kötü olması mümkün değildir yemekten böcek çıkması gibi .
  » Cevap Yaz


 Yazan: tuğba halit   01.03.2012  
biz ağustos ayına rezarvasyon yaptırdık balayı için. fakat bu yorumları okuyunca kafam karmakarışık oldu.yazılan sorulara katılıyorum aslında aynı dönemde kalan kişilerin yorumları birbirinden çok çok farklı.evet beklentiler mutlaka farklıdır fakat bu kadar uçuk olması beni şaşırttı.giden kişilerden otelin olumlu ve olumsuz yönleri hakkında daha gerçekçi bilgiler alırsak çok mutlu olcam.en azından rezarvasyonu iptal edebilirm.benim için önemli bir dönemde otelde bulunacağım ve rezil olmak istemiyorum.
  » Cevap Yaz


 Yazan: eda eda   26.04.2011  
Bu kadar şikayetten sonra ürktüm gerçekten. Henüz gitmedim ama gidince neyle karşılaşacağımı bilememek beni epey korkuttu. Bu yorumların hepsini okudum. İnsanlar överken de kötülerkende abartıyor gibi geldi bana.Bende yakında gidip göreceğim umarım hüsran ve hayal kırıklığı yaşamam.
  » Cevap Yaz


 Yazan: isil körpe   12.04.2011  
benim anlamadığım bişey var.. aynı dönemlerde tatil yapan kişiler nasıl olurda bukadar farklı yorum yapabilirler aklım almıyor.. birisi şahane buluyor birisi iğrenç.. ya beklentiler farklı yada otel görüntüsü insanları aldatıyor bilemedim.. biz ağustos ayı için bu otele rezervasyon yaptırdık.. açıkçası kafamız karmakarışık oldu.. şimdi bu yorumlardan hangisi doğru????
  » Cevap Yaz


  Siam Elegance Hotel Konaklama İmkanları
HMStatil.com
  Diğer Belek Otelleri